היתרונות בבחירת משרדים להשכרה ביקנעם

העיר יוקנעם נמצאת במיקום מיטבי ונגיש בצפון הארץ. היא מושכת עליה לא רק משפחות צעירות אלא גם עסקים מכל הסוגים. עסקים קטנים, פרילנסרים וחברות גדולות מוצאים את היתרונות הרבים של
משרדים להשכרה ביקנעם.

הנסיעה של יוקנעם והנגישות אליה דרך כביש 2,4 וכביש 6, מקלים על קיום פגישות ושינוע סחורה. לכל אלה יש להוסיף את העובדה שהיא מרוחקת פחות משלושים דקות ממרכז חיפה וכשעה וחצי בלבד מתל אביב.
אפשר להגיד במידה רבה כי על אף שיוקנעם נמצאת בסביבה ירוקה יפיפייה, היא עיר לכל דבר ועניין.

עסקים אשר מחפשים אחר משרדים להשכרה ביקנעם ימצאו מגוון גדול ומעניין בטווח מחירים רחב. כאן אפשר למצוא משרדים קטנים ומרחבים גדולים שמאפשרים לפתוח חברה של ממש(ואפשר לראות בה לא מעט
חברות רציניות המעסיקות עובדים רבים). 

משרדים להשכרה ביקנעם

משרדים להשכרה ביקנעם – ליהנות מכל העולמות

היתרונות של משרדים להשכרה ביקנעם ברורים והם מהווים פתרון נדל"ן מעולה לעסקים וחברות מכל הסוגים. המיקום האטרקטיבי של העיר לצד הרצון לצאת מהערים הגדולות, הפקוקות והסואנות,
הופך את יוקנעם לאטרקטיבית עבור העסקים ולא רק. גם הלקוחות, הספקים ושותפיהם נהנים מאווירה שונה, ללא נסיעה מייגעת.

רבים מבעלי העסקים הבינו כי ההיצע הגדול של המשרדים להשכרה ביקנעם הוא יתרון נוסף והדבר הוביל לעליה בביקוש. העלייה בביקוש הפכה את יוקנעם לעיר עם מרכז עסקי שוקק חיים, כזה שפעילותו
הענפה והמגוונת ממשיכה לצמוח ולאזורים עסקיים שממשיכים לגדול. 

האווירה הפסטורלית היא יתרון משמעותי להשכרת משרדים ביוקנעם

יותר עסקים מעריכים את החיבור לטבע, את הריחוק מהלחץ היום יומי ולכן הם מוצאים כי יוקנעם הוא מקום מושלם להשכרת משרד.

ברגע שמתקרבים ליוקנעם, הצבע הירוק הופך לדומיננטי והדבר מהווה יתרון משמעותי לאלו שרוצים ליהנות מאווירה פסטורלית ומהריאה הירוקה של העיר.
האווירה לא רק נעימה לעין, היא גם מאפשרת סביבת עבודה שקטה ובריאה.

אחד היתרונות המשמעותיים של השכרת משרד ביוקנעם זה הטבע. ניתן למצוא משרדים באזורים התעשייתיים אשר הנוף מהם מרשים ומשרדים במושבה שממוקמים "בתוך" הירוק.

המשרדים להשכרה ביקנעם, אזור המושבה, טובלים בטבע ומאפשרים לקיים מצד אחד פעילות עסקית אינטנסיבית ומצד שני להירגע בשליחת מבט את התפאורה הטבעית ומעוררת ההשראה של האזור.

משרדים ביוקנעם עם יתרון של גישה נוחה

הבחירה של ארגונים להתמקם דווקא ביוקנעם, על אף היותה עיר צפונית, נובעת גם מן העובדה שהיא נוחה במיוחד להגעה, מכל קצוות הארץ ובמגוון דרכי גישה:

 1. מסוף האוטובוסים הגדול ביוקנעם פועל ביעילות כבר עשרות שנים והוא מהווה תחנה של קווי אוטובוס כלל ארציים, של כל החברות. המסוף עצמו נמצא בסמוך למרכז קניות גדול ופופולרי.
 2. תחנת הרכבת בעיר, מאפשרת את קיצור הנסיעה ומייתרת את הצורך לעמוד בפקקי תנועה – לאחר ההגעה המהירה ברכבת, ניתן לסיים את ההגעה אל מתחם העבודה בנסיעה קצרה באמצעות
  תחבורה ציבורית או מוניות.
 3. בתוך העיר הדרכים מרווחות ואינן עמוסות, מה שהופך גם את הגישה אל משרדים ביקנעם עצמה לנוחה ביותר.

בהשוואה לתכנון המורכב של הגעה למשרדים ולמקומות עבודה באזור המרכז, ברור כי משרדים להשכרה ביקנעם מביאים איתם יתרון גדול ואטרקטיבי כיוון שהם נגישים וכל העובדים,
הספקים והלקוחות יכולים להגיע בקלות. 

היום ברור שיש לחשוב על נושא השינוע וכאן ישנו יתרון של גישה נוחה לכל אחד.
עובדים יכולים להגיע בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי שלהם.
המשאיות יכולות להגיע משלושה כבישים שונים והלקוחות יכולים להגיע למשרד גם כן בדרך המועדפת עליהם. 

משרדים להשכרה ביקנעם שכל עסק ימצא בהם יתרון

כל עסק, מכל סוג, ימצא יתרון במשרדים להשכרה ביקנעם. כיוון שאפשר למצוא כאן משרדים בגדלים שונים ובמיקומים שונים, קל למצוא את האחד הנכון.
עצמאים בתחילת דרכם יכולים להתמקד באזור מרכזי או דווקא באזור המושבה, תלוי מה הכי מעניין אותם ובכל מקרה הם בטוח ימצאו משרד קטן המתאים לגודלם ולתקציב שעומד לפניהם.

חברות גדולות וחברות היי-טק יכולות למצוא משרדים גדולים שמביאים את כל היתרונות של העיר ובנוסף את היכולת לתכנן ולעצב את המשרדים כך שישרתו אותם בדיוק על פי הצורך.

ההיצע גדול של משרדים להשכרה ביקנעם וגם יוקנעם עצמה מציעה מגוון של אזורים כשזוהי החלוקה הפנימית של העיר:

 1. יוקנעם מושבה – משרדים להשכרה ביקנעם מושבה מביאים יתרון בולט של אווירה פסטורלית ושקטה, שמעודדת "יציאה מהקופסה".
  בשנים האחרונות המושבה מושכת אליה עסקים המבקשים להתרחק מהרעש והצפיפות של המרכז. זהו האזור האידיאלי עבור עסקים ומשרדים קטנים,
  בהם עובדים בעלי מקצועות חופשיים שונים שבחרו לנטוע יתד במקום וליהנות משני העולמות: פיתוח והגדלה של הפעילות העסקית, במקביל לשמירה על השלווה והרוגע,
  שהם חלק בלתי נפרד מן הזהות העסקית והאישית שלהם.
 2. אזור התעשייה – משרדים להשכרה ביקנעם באזור התעשייה הפעלתני, כבר הפכו לשם-דבר בקרב חברות ההיי-טק הידועות ביותר בישראל ובעולם.
  במתחם זה קיים ריכוז של חברות גדולות המשתייכות למגוון ענפי משק כגון ביופארמה, הנדסת מכונות, הנדסת חומרה ותוכנה ועוד.
  יתרה מכך, ישנן חברות היי-טק שמתעניינות בהשכרת משרדים באזור יוקנעם, מתוך מודעות מלאה ורצון לשמר את טובי המוחות של האזור,
  שלמדו בטכניון כסטודנטים ומעוניינים להמשיך ולבנות את הקריירה שלהם באזור הצפון.

קשת האפשרויות של משרדים להשכרה ביקנעם שפנויים לשימוש, העומדות בפני בעלי עסקים ומנהלים של חברות וארגונים, מאפשרת את התמהיל המעניין של מגוון העסקים הקיים כיום בעיר הזו, שצפוי לגדול בעתיד.

סביבה עסקית לצד מרכז בילוי

יקנעם, מאופיינת בפסטורליות ובו זמנית באווירה עסקית. היא מציעה ליזמים, עסקים וחברות אזורים מעולים לקיים בהם את הפעילות העסקית ולצד זאת מרכזי בילוי שאפשר להתגאות בהם.
השילוב מביא איתו יתרונות רבים ומשמעותיים בבחירת משרדים להשכרה ביקנעם על פני השכרה במקומות אחרים ובעיקר במרכז הארץ:

 • תמיד אפשר לשבת עם הלקוחות בפגישה מחוץ למשרד במסעדה טובה. הלקוחות שעושים את דרכם יוכלו, אם ירצו בכך, לנצל ביקור בעיר וליהנות מכל מה שיש לה להציע.
 • העיר מציעה איכות חיים ועובדים רבים מתחברים לסביבה שמאפשרת להם ליהנות ממקום עבודה טוב, טבע ואזורי בילוי. רבים מעתיקים את מקום מגוריהם ליוקנעם או למושבים בסביבה.
 • יוקנעם אמנם פסטורלית, אך היא ממש לא מנומנמת. היא פעילה, מרגשת ומביאה יתרון משמעותי הן למתגוררים בה והן לעסקים שרוצים להתפתח.

מופיע ב: תוכן שימושי

דילוג לתוכן